Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKTY

Eva Marvánová
Högerova 10, Praha 5
eva@andelskysvet.cz
tel: +420 777 618 248
napište nám
IČO:685 98 157

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 125 Kč
naše cena 144 Kč

Probuzení intuice

Všichni víme, že život není vždy jednoduchý. Proto často hledáme návody, jak žít lépe, snáze a kvalitněji a jak nemít v životě problémy, které nás tíží.
Intuice není zázračný nástroj dostupný jen vyvoleným, ale přirozený smysl, kterým disponuje každý z nás. Naše doba na něj zapomněla a byl odstrčen do říše nadpřirozena. Výsledkem toho je, že jsme na intuici přestali věřit nebo si myslíme, že je to nadpřirozená schopnost. A ti, kteří intuici již objevili a pracují s ní se na ni vždy nemohou spolehnout a neví, jak ji používat v běžných denních praktických záležitostech.
Málokdo ví, co to intuice je a jak vlastně funguje, jak rozlišíme intuici od iluze a bludů? Vyřeší za nás intuice vždy náš život? Jak to, že jsem si někdy myslela, že je to intuice a dopadlo to jinak? Na co se tedy mohu spolehnout? Kdo to ve mně mluví a co intuice je a co ne? Napadají Vás ještě další otázky?

Přednáška natočena na festivalu Bylinkové dny 2015 www.bylinkovedny.com

Více o mých konzultacích a seminářích se dozvíte ZDE


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Intuice Irena 28.05.2015 14:31
img img Re: Intuice Eva Marvánová 28.05.2015 18:20