Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKTY

Eva Marvánová
Högerova 10, Praha 5
eva@andelskysvet.cz
tel: +420 777 618 248
napište nám
IČO:685 98 157

ZBOŽÍ V AKCI


šperky / citrín

CITRÍN:

Je spojován s korunní čakrou a čakrou solárního plexu. Uvolňuje radost a do každodenního života vnáší duchovní moc. Citrín byl pravděpodobně mocný přenašeč solární léčivé energie v Atlantidě.

Je skvělý na játra, slezinu, žlučník a zažívací soustavu. Snižuje toxicitu v těle, ulevuje při bolestech zad a zmírňuje problémy s kůží a alergiemi. Je účinný při léčbě depresí neb fóbií.

Pomůže vám myslet jasně a dát vašim problémům perspektivu.

Prosvětlí všechna temná místa v domě.

Pomáhá dětem a dospívající mládeži, aby se cítili milované, a urovnat narušené vztahy hlavně v rodinách, kde jsou nevlastní příbuzní. Pomáhá udržet otevřené komunikační kanály s dospívající mládeží.

Odhání temnotu a noční můry a chrání před negativními lidmi.

Díky citrínu budete intuitivnější a dokážete rozeznat rozdíl mezi neopodstatněnou úzkostí a vašim vnitřním hlasem, který vám radí, jak se správně rozhodnout. Je také velice dobrý při automatickém psaní.

Dobíjí energii hojnosti.

Citrín neabsorbuje negativitu, ale přeměňuje ji na pozitivní energii. Proto se jedná o krystal, který si může po dlouhou dobu uchovat energii a ocrannou moc. Je vhodný, když jste pod silným tlakem nebo jste pryč z domova a cítíte se zranitelní.