Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKTY

Eva Marvánová
Högerova 10, Praha 5
eva@andelskysvet.cz
tel: +420 777 618 248
napište nám
IČO:685 98 157

šperky / achát

ACHÁT:

Dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu.

Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání.

Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních.

Výborný ochranný kámen pro malé děti.

O achátu se říká, že odhaluje pravdu, pomáhá akceptovat realitu a skvěle léčí emoce. Uzemňuje je a tím léčí i výkyvy jako žárlivost a závist.

Posiluje propojení těla a Země. Pomáhá při channelingu. Vyvažuje jinovou a jangovou energii. Dodává sílu, energii a odvahu, rozhání strach a zvyšuje sebevědomí. Přináší štěstí tomu, kdo ho nosí.

Zlepšuje paměť a koncentraci, zvyšuje osobní energii a podporuje otevřenost a čestnost. S achátem zůstáváme klidní a soustředění na věc.

Doporučuje se pro lidi léčící se rakovinou.

Ochraňuje nás před nebezpečím. Stabilizuje a čistí auru tím, že z ní odstraňuje negativní prvky a mění negativní energii na pozitivní.

Řadit podle 
Výrobce  

Anděl ochrany a stability (fialový achát) (SLEVA 50%)
běžná cena 140 Kč

naše cena 70 Kč

akce


Transformace a sebedůvěra (achát) (SLEVA 50%)
běžná cena 150 Kč

naše cena 75 Kč

akce