Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKTY

Eva Marvánová
Högerova 10, Praha 5
eva@andelskysvet.cz
tel: +420 777 618 248
napište nám
IČO:685 98 157

šperky / 3.čakra

Tyto šperky harmonizují a posilují 3.čakru (solární)


Čakra je umístěna mezi pupkem a spodní částí hrudníku a její barva je žlutá a zlatá

Třetí čakra je spojena s hlubokou radostí, která pramení z poznání jednoty a spojení s universem. Osoba s otevřenou třetí čakrou se dívá v noci na hvězdné nebe a cítí, že tam patří. Je pevně zabydlena na svém místě v Univerzu. Je středem svého vlastního jedinečného aspektu vyjádření zjeveného vesmíru a z něj odvozuje svou spirituální moudrost.Dobré fungování třetí čakry přímo souvisí s emocionálním životem. Jestliže je toto centrum otevřené a harmonicky funguje, zažíváme hluboce naplněný emocionální život, ale naše city nám nepřerůstají přes hlavu. Je-li toto centrum otevřeno, ale ochranná membrána čakry je poškozena, zažíváme obrovské nekontrolovatelné výkyvy emocí. Pokud je centrum zavřeno, blokujeme svoje pocity, možná dokonce necítíme nic. Nejsme si vědomi hlubokého významu emocí, které nám nabízejí další dimenzi existence. Tato čakra je také velmi důležitým centrem z hlediska lidské pospolitosti a spojení jednotlivce s ostatními lidmi.Je to také centrum vědomé péče o zdraví, centrum léčitelské a souvisí se spirituálním léčením. Je to také centrum vůle.Jestliže má někdo třetí čarku otevřenou, je spojen se svým místem ve vesmíru, akceptuje, že je přesně tam, kde má být, stejně jako každé stéblo trávy a „polní lilie“. Toto sebepřijetí bude pak manifestováno na fyzické úrovni tělesným zdravím. 

Ovlivňuje endokrinní žlázu slinivka břišní
Slinivka břišní se nachází za žaludkem a vylučuje mnoho látek, jež jsou nepostradatelné pro účinné trávení. Vytváří také inzulin, který pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Jednou z fyzických disfunkcí této čakry je cukrovka, nemoc způsobená nadměrnou přítomností cukru v krevním oběhu. Solární plexus je rovněž spjat s andrenalinem. Zde se skrývá příčina toho, proč se nám při děsivých zážitcích "sevře žaludek". Mezi části těla spřízněné se solárním plexem patří trávicí soustava a jednou z dalších disfunkcí této čakry jsou žaludeční vředy. 

Řadí se k těmto částem těla: trávicí soustava, svaly

Tělesné dysfunkce: žaludeční vředy, trávicí obtíže, chronická únava, alergie, cukrovka

Řadit podle 
Výrobce  

Krása a harmonie (SLEVA 20%)
běžná cena 170 Kč

naše cena 119 Kč

novinka
akce


Spirituální moudrost a krása (SLEVA 40%)
běžná cena 150 Kč

naše cena 90 Kč

novinka
akce


Citlivost a něha (žlutá)

naše cena 150 Kč

Květ života (žlutozelená)

naše cena 150 KčRadost ze života (žlutá B)

naše cena 150 KčRadost ze života (žlutá)

naše cena 150 KčKouzelná víla

naše cena 299 KčRadostný tanec života

naše cena 299 KčNejcelistvější Já

naše cena 150 KčVíla zdravehé sebevědomí (SLEVA 27%)
běžná cena 135 Kč

naše cena 99 Kč

akce


Víla zdravého sebepřijetí (SLEVA 50%)
běžná cena 135 Kč

naše cena 67 Kč

akce


Anděl správného místa v Univerzu (SLEVA 25%)
běžná cena 150 Kč

naše cena 112 Kč

akce