Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKTY

Eva Marvánová
Högerova 10, Praha 5
eva@andelskysvet.cz
tel: +420 777 618 248
napište nám
IČO:685 98 157

ZBOŽÍ V AKCI


šperky / 5.čakra

Tyto šperky harmonizují a posilují 5.čakru (krční).


Čakra je umístěna ve středu spodní části krku a patří k ní barva tyrkysová a bleděmodrá.

Pátá čakra souvisí s přijímáním zodpovědnosti za potřeby svoje  a druhých. Zralosti je dosaženo a čakra funguje správně, když upustíme od obviňování ostatních a sami se snažíme zajistit si všechno, co potřebujeme a po čem toužíme. Centrum souvisí také s přijímáním toho, co k člověku přichází. Při poruše má člověk problém přijmout to, co k němu přichází, vidí svět jako negativní a nepřátelské místo a je opatrný. Spíše než lásku a podporu očekává  nepřátelství, násilí a ponižování. Tento člověk umožní negativní informaci přístup k sobě. Když se otevře krční centrum, postupně bude přitahovat více podpory. Nakonec jí bude tolik, že centrum zůstane většinu času otevřené. Jestliže v sobě člověk najde sílu přiznat si, že příčina je v něm, dostane se přes tuto zkušenost a najde opět vnitřní důvěru.Cílem je proměnit všechny myslné představy v důvěru v dobrotivou podporu vesmíru.Toto centrum také souvisí s tím, jak přijímáme svou roli ve společnosti a ve své profesi. Naše nejistota a pocit nedostatečnosti v této oblasti může být maskována pýchou, která nám slouží k tomu, abychom kompenzovali nedostatek sebeúcty.Pokud člověk zvolil profesi, která ho naplňuje, přináší mu radost a do které vkládá to nejlepší, co v něm je, pak toto centrum pokvete a on si bude jistý podporou Univerza. K tomuto centru také patří strach z chyby, který nám nedovolí sáhnout po šanci a dostat to, po čem tak velmi toužíme. Je v něm i pravda o našich osobních přátelstvích a sociálním životě jako takovém.

Ovlivňuje endokrinní žlázu: štítná žláza/příštitná tělíska
Štítná žláza, která v krku obepíná hrtan a průdušnici, vytváří thyroxin, jenž v těle řídí takzvaný bazální metabolismus - tedy účinnost proměny stravy v energii. Za ní se nacházejí příštitná tělíska regulující hladinu vápníku v krvi. Tyto žlázy kromě tělesného růstu podle všeho ovlivňují i mentální vývoj. Krční čakra je spjata se všemi formami komunikace a odpovídá potřebě vyrovnanosti mezi rozumovým či mozkovým přístupem a emotivním vyjádřením srdce. 

Náleží k ní tyto části těla: hrdlo, uši, nos, zuby, ústa, krk

Tělesné dysfunkce: bolesti v hrdle, bolest krku, poruchy štítné žlázy, zvonění v uších, astma

Řadit podle 
Výrobce  novinka


novinka
novinka


novinka


Klid a útěcha (angelit)

naše cena 145 Kč

novinka


Anděl duchovní kreativity

naše cena 280 Kč

novinka
novinka


Tvořivá radost

naše cena 150 Kč

novinka
Kouzelná víla

naše cena 299 KčRadostný tanec života

naše cena 299 KčMost mezi srdcem a rozumem (SLEVA 50%)
běžná cena 150 Kč

naše cena 75 Kč

akce


Anděl soucitu a porozumění (SLEVA 50%)
běžná cena 150 Kč

naše cena 75 Kč

akce


Posvátná bohyně Luna (měsíční kámen) SLEVA 25%
běžná cena 170 Kč

naše cena 127 Kč

akce