Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKTY

Eva Marvánová
Högerova 10, Praha 5
eva@andelskysvet.cz
tel: +420 777 618 248
napište nám
IČO:685 98 157

ZBOŽÍ V AKCI


šperky / 7.čakra

Tyto šperky harmonizují a posilují 7.čakru (korunní)


Čakra je umístěna na vrcholku hlavy a náleží k ní barva fialová

Sedmá čakra souvisí s osobním vztahem ke spiritualitě a s integrací celé bytosti – její fyzické, emocionální, mentální a spirituální stránky. Pokud je toto centrum zavřené, člověk nemůže plně zažívat svou spiritualitu. Pravděpodobně nezná „kosmický pocit“, o kterém lidé mluví a nechápe jejich duchovní zážitky. Pokud je otevřené, doprovází ho spirituální zkušenosti, a to často ve velmi osobní formě. Takováto duchovnost přesahuje jakékoliv dogma a nelze ji lehce vyjádřit slovy. Spíše je to stav bytí, stav transcendence  nad pozemskou realitu do nekonečna, který vyvolává pocit celistvosti, míru a víry a dává smysl lidské existenci.

Endokrinní žláza: šišinka (epifýza)
Žlázovou spojnicí korunní čakry je šišinka, tělísko velikosti hrášku skryté hluboko v mozku, o němž se lidé dříve domnívali, že k ničemu neslouží. V sedmnáctém století ji francouzský filozof René Descartes prohlásil za sídlo duše a nejnovější vědecký výzkum tuto žlázu spojil s tvorbou melatoninu a se seřizováním tělesných "vnitřních hodin". Melatonin je předmětem intenzivního vědeckého zájmu také proto, že možná zabraňuje stárnutí, a měl by též ovlivňovat podvěsek mozkový, štítnou žlázu, nadledvinky a gonády - i když zatím nikomu není jasné, jak  proč. Tak jako korunní čakra, která představuje řídící centrum v soustavě čaker jakožto celku, i šišinka řídí náležité fungování našeho tělesného, citového a rozumového já. 

Části těla: vrchní část lebky, kůra mozková, kůže

Tělesné dysfunkce: citlivost na znečistění, chronické vyčerpání, epilepsie, Alzheimerova choroba

Řadit podle 
Výrobce  

novinka
novinka


Anděl inspirace (ametyst)

naše cena 150 Kč

novinka


novinka


novinka


Jednorožci

naše cena 190 Kč

novinka


Spiritualita a integrace (SLEVA 22%)
běžná cena 135 Kč

naše cena 99 Kč

novinka
akce


Vnitřní poznání

naše cena 150 Kč

novinka


Víla milosti (SLEVA 30%)
běžná cena 280 Kč

naše cena 196 Kč

akce


Elf harmonie rodiny (SLEVA 30%)
běžná cena 280 Kč

naše cena 196 Kč

akce


Anděl vize a snů (ametyst) SLEVA 30%
běžná cena 230 Kč

naše cena 159 KčAnděl inspirace (ametyst) SLEVA 30%
běžná cena 230 Kč

naše cena 159 Kč

akce