Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKTY

Eva Marvánová
Högerova 10, Praha 5
eva@andelskysvet.cz
tel: +420 777 618 248
napište nám
IČO:685 98 157

Obchodní podmínky

Informace pro spotřebitele dle § 1811 odst.2 OZ
Před tím, než se rozhodnete zakoupit si zboží na internetovém obchodě Andělský svět, je mojí zákonnou povinností informovat vás
o mé společnosti a o pravidlech mého obchodování s vámi prostřednictvím internetu, tj. obchodování prostřednictvím prostředků komunikace na dálku.

PRODÁVAJÍCÍ - KONTAKT

Eva Marvánová, IČO: 68598157 (zapsaná jako č.j.ŽÚ/27063/05/Br, č.ev.370200-2172343-00)

kontkatní adresa a sídlo firmy: Högerova 814/10, Praha 5

telefon: 777 618 248, email:eva@andelskysvet.cz


ZÁSILKY JSOU ZASÍLÁNY POUZE DO ČESKÉ REPUBLIKY

NÁKUP ZBOŽÍ: Kupující uzavírá kupní smlouvu s prodávajím tím, že vyplní a odešle objednávku přes prodejní formulář. Veškeré ceny, informace a parametry zboží jsou uvedeny v popisu u každého jednotlivého produktu. Zboží je možné platit dobírkou, bankovním převodem, on-line převodem a kartou.

POŠTOVNÉ

Zásilky vyřizuje Česká pošta

Poštovné 59 Kč

Doručení dobírkou +25 Kč

Platba nad 1500 Kč vč. DPH - poštovné a balné ZDARMA

CENA ZBOŽÍ
Informace o zboží a ceně uváděné prodávajícím jsou závazné s výjimkou zjevné chyby. Ceny jsou prezentovány včetně všech daní a poplatků, kromě nákladů na doručení zboží.

PLATNOST NABÍDKY A CENY
Ceny a nabídky zůstávají v platnosti po dobu jejich uveřejnění na internetovém obchodě nebo do data, které je upřesněné přímo u nabídky či konkrétního zboží.

DOBA DODÁNÍ
Prodejce předá zásilku do 12 pracovních dní České poště ode dne objednání. Ta zásilku dodá do 3 pracovních dnů. Celková doba doručení je tedy do 15  pracovních dnů (pokud není u zboží uvedeno jinak). U objednaného zboží není možné, aby si kupující určil datum odeslání. Zboží je odesíláno 1xtýdně. Delší, ani kratší doba není možná.


PŘEVZETÍ ZBOŽÍ
Kupující je povinen zboží převzít a zaplatit a při převzetí si ho prohlédnout a ověřit, zda nedošlo k mechanickému poškození obalu. V případě poškození vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy nese dopravce. Kupující je povinen o poškození neprodleně informovat prodávajícího.

NEVYZVEDNUTÍ ZÁSILKY
Odesláním objednávky se kupující zavazuje k jejímu přijetí od poštovního rozučovatele nebo vyzvednutí zásilky z pošty. V případě, že k tomu nedojde a balíček se mi vrací zpět, klient se zavazuje k uhrazení nákladů na poštovné a balné, které vznikly odesláním zásilky. V případě, že kupující nedodrží svůj závazek vůči prodávajícímu, bude zaznamenán na black list a bude mu zablokována možnost nakupovat na internetovém obchodě Andělský svět.


DRUHY PLATEB

Platba dobírkou - balík je doručován Českou poštou, zboží je placeno při přijetí balíčku

Poštovné celkem 84 Kč (59 Kč plus 25 Kč)


Platba převodem nebo platební kartou - zboží je odesláno po připsání platby na účet (platba musí být připsána nejpozději do 5 pracovních dnů ode dne objednání  nebo bude objednávka stornována) na č.ú. 123 309 6001/5500 v nejbližší odesílací den prodejce. Pokud není uvedeno na stránkách jinak, tento den je 1x týdně zpravidla ve čtvrtek.

Poštovné celkem 59 Kč


Platba v hotovosti - osobní odběr s platbou v hotovosti je zrušen
Nejsou požadovány žádné další poplatky v závislosti na způsobu platby.


ZÁRUKA A REKLAMACE, PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ
Záruka na zboží je 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

V případě reklamace mě kontaktujte emailem (eva@andelskysvet.cz) a přiložte digitální foto reklamovaného zboží, kde je dobře viditelné poškození. ZBOŽÍ NIKDY NEZASÍLEJTE BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY ZPĚT POŠTOU!.

Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dní ode dne jejího podání pokud se prodejce nedohodne s kupujícím na delší lhůtě.

Snadno rozbitné zboží posílám jako KŘEHKÉ. Je tedy pojištěno na České poště. Pokud takto pojištěné zboží dojde poškozené dopravou, reklamaci je potřeba uplatnit na jakékoliv poště do 2 pracovních dnů ode dne přijetí zásilky. Potřebujete k tomu poškozené zboží, fakturu o jeho ceně. Někdy žádají i obal. Plnou částku za zboží Vám tedy uhradí Česká pošta a můžete si objednat stejné zboží znovu na Andělském světě. Snažím se však všechno balit skutečně hodně poctivě, takže k poškození během dopravy dochází opravdu jenom výjimečně.

VADA NA ZBOŽÍ
Pokud se na zboží projeví závada, uplatňuje se na něj reklamace po dobu 24 měsíců viz. ZÁRUKA A REKLAMACE


VRÁCENÍ ZBOŽÍ  A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Při nákupu zboží přes internet máte dle zákona právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu, od data, kdy zboží převezmete. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.

Kupující je oprávněn odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží, bylo-li však již zboží expedováno, je povinen uhradit prodejci náklady ve výši fakturovaného poštovného.

Pokud si přejete od smlouvy odstoupit a zboží vrátit, kontaktujte mě prosím předem emailem na eva@andelskysvet.cz. Přiložte následující informace: Číslo faktury, kod, název a cenu zboží k vrácení a já vás kontaktuji ohledně dalšího postupu.

Zboží následně můžete zaslat nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení, pokud možno v původním obalu a s veškerým příslušenstvím, zpět na adresu internetového obchodu v Praze. Při nedodržení těchto podmínek jsem oprávněna uplatnit kompenzaci za snížení hodnoty vráceného zboží formou odpočtu z vrácené částky. Zboží musí být vráceno do 14 dní ode dne odstoupení od smlouvy. Zboží nezasílejte na dobírku, balíky s dobírkou nebudou převzaty!

Cena zboží vč. poštovného (nebo jeho poměrné částky) vám bude zaslána na účet do 14 dní. Ne však dříve, než mi zboží bude doručeno a budu moci zhodnotit, že přišlo bez známek opotřebení a užívání. Uhrazení zpětného poštovného je pouze do výše nejlevnější možné dopravy. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Při zaslání peněz poštovní poukázkou účtuji částku 35 Kč. Zaslání peněz na váš bankovní účet je zdarma.

U platby bankovním převodem, on-line převodem nebo kartou si prodejce vyhrazuje právo možnosti odstoupení od smlouvy v případě nepřipsání platby do 3 pracovních dnů ode dne objednávky.

Výjimky: Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodání digitálního obsahu (neuvádí-li prodejce jinak), nebyl-li dodán na hmotném nosiči či u smluv o poskytování služeb.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Vaše údaje jsou u mě v bezpečí a jsou zpracovávány podle zásad ochrany osobních údajů. Více o tom si přečtete ZDE.

POTVRZENÍ OBSAHU SMLOUVY uzavřené v jiné než písemné formě, které vykazuje odchylky od skutečně ujednaného obsahu smlouvy, nemá právní účinky. Převzetí nevyžádaného plnění ze strany kupujícího neznamená přijetí nabídky.


DALŠÍ INFORMACE
Daňový doklad bude přiložen přímo v balíčku nebo bude po dohodě odeslán kupujícímu do 2 pracovních dní.

Stížnosti a připomínky Spotřebitele, které se týkají smluvního vztahu uzavřeného mezi prodávajícím a kupujícím vyřizuje prodávající, stížnosti může Spotřebitel uplatnit na adrese eva@andelskysvet.cz. Pokud je stížnost svým obsahem reklamací, bude stížnost vyřízena jako reklamace. Spotřebitelé se se svými stížnostmi mohou obracet rovněž na orgány dohledu a státního dozoru, Českou obchodní inspekci či Úřad pro ochranu osobních údajů.

Veškeré právní spory vzniklé v souvislosti s kupní smlouvou budou řešeny v občanském soudním řízení obecnými soudy České republiky.

 

Pokud máte další dotazy, podívejte se prosím na nejčastější otázky ZDE nebo mě kontaktujte na eva@andelskysvet.cz